Operator Telesales Home Delivery

Candidatul ideal

* absolvent de studii superioare

* excelente abilitati de comunicare si negociere

* atitudine proactiva, implicare, spirit de echipa

* initiativa si dorinta de a invata

* operare PC (Word, Excel)

* experienta in vanzarile de produse farmaceutice constituie avantaj

* studii farmaceutice reprezinta avantaj

Descrierea jobului

* promoveaza numele, imaginea si serviciile companiei in relatiile cu clientii

* este responsabil pentru preluarea apelurilor venite de la clienti si solutionarea lor in functie de

solicitarile acestora;

* Ofera informatiile corecte si intr-o maniera profesionista;

* stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona alocata

* emite si transmite rapoartele solicitate de catre superior.

* monitorizeaza evolutia campaniilor, contractelor si altor evenimente cu caracter special desfasurate in cadrul departamentului

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro