Sef sectie industria metalurgica

RESPONSABILITATI

– Organizeaza si urmareste procesul de producție
– Mentinerea legaturii cu clienti existenti, cautarea de noi clienti
– Abilitati de analiza a documentatiei tehnice în vederea ofertarii
– Urmarirea procedurilor și tehnologiilor de lucru;
– Supravegherea incadrarii în consumurile de material, manopera alocata și coordonarea personalului de execuție

CERINTE

– Inginer cu studii tehnice superioare finalizate in unul din domeniile mecanica, metalurgie sau chimie industriala
– Nu este necesara experienta in prelucrari, se ofera training
– Persoana pozitiva si constructiva, receptiv si cu capacitate de invatare si relationare
– Cunostinte pachet Office si sistem ERP
– Experienta in vanzari obligatorie
– Cunostinte limba engleza nivel mediu
– Posesor permis auto categoria B
– Experienta in coordonarea unei echipe de 20 persoane

BENEFICII OFERITE

– Companie cu mediu de lucru foarte bun si o echipa competenta profesional·
– Bonuri de masa;
– Se ofera cazare si transport gratuit pentru persoane nerezidente in Bucuresti

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe e-mail la adresa: iuliana.apopei@abchumancapital.ro