Operator Telesales – Chiajna

Responsabilitati

• Promoveaza serviciile companiei in relatiile cu medicii de familie;
• Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti medicii de pe zona alocata;
• Monitorizeaza evolutia campaniilor, contractelor si altor evenimente cu caracter special desfasurate in cadrul departamentului;
• Promoveaza si vinde telefonic produsele catre medicii din baza de date, anuntand ofertele speciale catre acestia;
• Factureaza produsele catre medici;
• Urmareste evolutia soldurilor /client si stabileste programarea platilor de la acestia.

Cerinte

• Experienta relevanta in vanzarile de produse farmaceutice sau in telesales in general
• Excelente abilitati de comunicare si negociere, atitudine proactiva, implicare, spirit de Echipa
• Abilitati operare PC (Word, Excel)
• Studiile farmaceutice reprezinta avantaj.

Beneficii

  • 1 masa/ zi asigurata;
  • Transport asigurat;
  • Asigurare medicala totala, servicii medicale incluse;
  • Acces spa, sauna, fitness, masaj;
  • Program de lucru: 08:00-16:00;
  • Nu exista target pe vanzari;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipa stabila;

Va rugam trimiteti CV-urile la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro