Agent vanzari – companie multinationala

Responsabilitati

– Asigura promovarea si vanzarea directa a marfurilor
– Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti
– Negociere contracte
– Urmareste atragerea permanenta de noi clienti
– Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit
– Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei
– Intocmeste periodic rapoarte
– Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
– Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.
– Isi stabileste prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului de vanzari si achizitii;

Cerinte

-Minim 2-3 ani de experienta in munca pe o pozitie similara
– Cunostinte in legatura cu domeniul muncii:
– Disponibil pentru deplasari frecvente intern / extern.
– Absolvent / superioare (avantaj pentru absolventii de marketing sau management)
– Cunostinte tehnice de baza
– Cunoasterea unei limbi straine de circulatie, obligatoriu limba engleza
– Cunostinte privind modul de executie al sarcinilor

Beneficii Oferite

-Masina, laptop, telefon de serviciu
-Salariu fix+comision din vanzari

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: iuliana.apopei@abchumancapital.ro
Încarcă CV-ul tău sau un alt fișier relevant.