AGENT VANZARI

Responsabilitati pentru Agent Vanzari –  SPATII PUBLICITARE:

-⇥Stabileste si participa la intalnirile cu clientii si potentialii clienti
-⇥Intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor
-⇥Intocmeste documentele comerciale
-⇥Raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si transmiterea documentelor de vanzare
-⇥Emite rapoarte lunare de incasari si orice tip de raporate solicitate de catre Angajator
-⇥Urmareste in permanenta derularea contractelor comerciale si incasarea contravalorii stabilite prin contract
-⇥Realizeaza diferite prezentari pentru clienti
-⇥Creeaza si dezvolta relatii cu clientii si gaseste modalitati de fidelizare a acestora
-⇥Identifica si aplica solutii de crestere a satisfactiei clientilor
-⇥Consiliaza clientii cu privire la produsele companiei
-⇥Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati cu numerar (chitante si dispozitii de plata/incasare)
-⇥Raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu.

Cerinte:
– Studii medii/superioare
– un an experienta in vanzari
– LIMBA ENGLEZA NIVEL AVANSAT
– Abilitati de comunicare si negociere
– Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectictivelor propuse
– Bune cunostinte utilizare calculator.

Ai experienta ca Agent Vanzari? Asteptam CV-ul tau pe adresa cv[@]abchumancapital.ro

Distribuie în social media