Asistent comercial (vanzari) masini cu comanda numerica

Responsabilitati

-Tine legatura cu clientii/ potentialii clienti;
-Trimite oferte de pret primite de la agentii de vanzari/ coordonator vanzari si Director General, raspunsuri solicitate de client;
-Pregateste documentatia premergatoare intalnirilor;
-Udateaza si completeaza baza de date
-Intocmeste diverse rapoarte/ situatii la cerere

Cerinte

-Absolvent inginer specialitatea mecanica, masini unelte, automatizari, electrotehnica
-Cunostinte limba engleza – scris, vorbit
– Cunostinte utilizare MS Office, Internet
-Persoana comunicativa, organizata, se ofera dezvoltare profesionala continua intr-un mediu de lucru competitiv

Beneficii Oferite

– Pachet salarial corelat cu performantele
– Telefon

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: iuliana.apopei@abchumancapital.ro.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.