Asistent director general

Responsabilitati

• Organizarea agendei Presedintelui companiei;
• Asigurarea de traduceri in cadrul intalnirilor sau traduceri ale documentelor;
• Redactarea si urmarirea corespondentei de protocol;
• Redactare de rapoarte necesare Presedintelui;
• Organizarea intalnirilor de lucru, sedinte, etc;
• Organizarea calatoriilor de afaceri (rezervari hotel, bilete de avion, etc);
• Pastrarea confidentialitatii informatiilor de serviciu;
• Pregatirea documentelor pentru diverse proiecte aflate in derulare;

Cerinte

• Studii superioare absolvite;
• Experienta pe o pozitie similara – minim 3 ani;
• Cunostinte de operare PC (MS Office, Outlook – email, agenda)- nivel utilizator avansat;
• Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
• Cunostinte a doua limba straina – constituie avantaj;
• Aptitudini foarte bune de organizare;
• Capacitatea de a ierarhiza si pune sarcinile / activitatile in ordinea prioritatilor;
• Atitudine pozitiva, energica, capabil sa lucreze intr-un mediu solicitant;
• Capacitate de analiza si rezolvare a problemelor / filtrare a informatiilor;
• Persoana disciplinata, organizata,proactiva, diplomata;
• Prezenta agreabila, deschisa.

Beneficii Oferite

Mediu de lucru riguros, profesionist.
Locatie centrala.
Salariu atractiv.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.