Asistent manager/receptie – companie multinationala

Responsabilitati

– Preluare si redirectionare apeluri telefonice catre persoanele vizate
-Primeste si trimite corespondenta firmei, inregistrand-o in registrul de corespondenta al firmei
– Aprovizionarea firmei cu consumabile (birotica – papetarie)
-Primeste rapoartele colegilor din diverse departemente, le centralizeaza si le preda Directorului General
-Completeaza diverse situatii la zi privind : importurile, cheltuielile privind cazarea si deplasarile, protocolul.

Cerinte

-Experienta pe un post similar – minim 1 an
-Studii superioare
-Persoana cu initiativa, ordonata, comunicativa, receptiva, cu excelente abilitati de comunicare interpersonala.
-Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat

Beneficii Oferite

– Pachet salarial atractiv,
– Mediu de lucru placut.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: iuliana.apopei@abchumancapital.ro