Business Developer – solutii eficienta energetica

Locatie: Bucuresti

Responsabilitati:

  1. Identificarea potentialilor clienti
  2. Vizitarea locatiilor identificate si propunerea solutie tehnice
  3. Negocierea contractelor
  4. Verificarea si completarea documentatiei solicitate
  5. Raportarea rezultatelor si a obiectivelor atinse
  6. Cooperarea cu alte departamente

Cerinte:

  • Abilitati excelente de comunicare
  • Experienta de succes in vanzari tehnice
  • Abilitatea de a construi relatii de durata si abilitati de negociere
  • Proactiv in identificarea problemelor si a solutiilor potentiale
  • Buna intelegere a pietei fotovoltaice si a energiei electrice din Romania, reprezinta un avantaj
  • Permis de conducere categoria B

Oferta:

  • Salariu atractiv si pachet de beneficii
  • Toate instrumentele de lucru necesare (masina, telefon, laptop)
  • Mediu de lucru profesionist, in industria energiei regenerabile ce are o dezvoltare dinamica

Ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-amail recrutare2@abchumancapital.ro

Încarcă CV-ul tău sau un alt fișier relevant.
Prin trimiterea acestui formular sunteți de acord cu acceptarea Termenilor și condițiilor, disponibili la adresa https://recrutaresiselectie.ro/termeni-si-conditii-de-utilizare/ si cu politica de confidentialitate si protectie a datelor, disponibila la adresa: https://recrutaresiselectie.ro/politica-de-confidentialitate/

Distribuie în social media