Consultant vanzari show-room – echipamente aer

Responsabilitati

Clientul nostru este o companie al carei obiectiv este sa raspunda la cerintele pietei oferind comercializari de produse ce imbunatatesc calitatea aerului.

-Consilierea clientilor si procesarea comenzilor alocate si primite direct de la clientii care viziteaza showroom-ul
-Oferirea de consultanta tehnica pentru produsele din portofoliu
-Prezentarea ofertelor promotionale catre clienti
-Verificarea stocurilor, rezervari si comenzi la furnizori.
-Pregatirea rapoartelor de activitate

Cerinte

-Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale, spirit de initiativa, flexibil, adaptabil, capacitate de lucru in echipa, bun negociator
-Bune cunostinte de operare PC
-Rapiditate si acuratete in procesarea comenzilor
-Eficienta, capacitate de a asimila permanent cunostinte noi.
-Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate.

Beneficii Oferite

-Pachet salarial motivant, posibilitati de dezvoltare a carierei.
-bonuri de masa

Persoanele interesate pot trimite Cv-ul e e-mail la iuliana.apopei@abchumancapital.ro