Coordonator productie – injectie mase plastice

Responsabilitati

• Productivitatea forței de muncă;
• Reducerea costurilor materialelor și cheltuielilor generale;
• Respectarea termenelor limita;
• Securitatea in munca;
• Calitatea produselor si serviciilor;
• Imbunătățirea productivitatii muncii;
• Imbunatatirea sigurantei echipamentelor tehnice si utilizarea EPI;
• Imbunatatirea si respectarea termenelor limita (plecarea camionului cel tarziu la data de 26 a fiecărei luni);
• Pilotarea cu succes a oricarui potential proiect de transfer de activitate.

Cerinte

• viziune de perspectiva a dezvoltarii capacitatii de productie si vanzare (piete noi, clienti noi, etc.);
• cunostinte la nivel profesionist privind tendintele in domeniul de activitate al societatii la nivel national si international;
• competente de delegare si previzionare;
• abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
• capacitate de analiza si sinteza;
• discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
• spirit de ordine si disciplina;
• echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
• usurinta in comunicare;
• abilitati pentru lucru in echipa;
• corectitudine, flexibilitate;
• rezistenta la efort si stres;
• preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual.

Beneficii Oferite

Bonus anual, cu conditia sa realizeze indicatorii de performanta individuala mentionati in fisa postului

Deplasari: efectueaza deplasari frecvente, participa la evenimente in afara sediului societatii, in localitate, in Romania si in strainatate.
Birou: spatiu deschis.

CV-urile pot fi trimise a urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro