Customer support

  • Full Time
  • Bucuresti, Ilfov

Candidatul ideal

  • Studii medii; studii avansate in domeniu reprezinta un avantaj
    • Cunoştinţe medii operare PC: Microsoft Office (Outlook, Excel, Word)
    • Abilităţi foarte bune de comunicare
    • Personalitate energică, amabilitate şi eficienţă
    • Gandire analitica si atentie la detalii
    • Abilitati reale de organizarea timpului si planificarea activitatii
    • Spirit de echipa
    • Creativitate
    • Experienta in pozitii similare reprezinta un avantaj
    • Experienta ERP sau alt tip de produs software de gestiune completa reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

– preluare si distribuire apeluri telefonice
– gestionare faxuri, corespondenta si date contact clienti
– furnizare de informatii solicitate de clienti (stoc, preturi, oferte, stadiu comenzi/livrari, etc)
– introducere in sistemul informatic a comenzilor de client primite via e-mail/telefon si parcurgerea intregului flux de livrare
– intocmire facturi proforme, avize si facturi
– arhivarea documentelor emise
– gestionare date expeditii zilnice
– gestionarea si rezolvarea reclamatiilor
– rapoarte specifice

Locatia este in  Branesti Ilfov –  se asigura transport de catre companie.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro