Economist contabil

Responsabilitati

– Inregistrare documente primare in program de contabilitate pana la nivel de balanta, cu respectarea normelor si legislatiei in vigoare
– Intocmire declaratii lunare/trimestriale/anuale
– Salarizare

Cerinte

– Cunoastere buna a reglementarilor contabile si a legislatie in vigoare;
– Studii superioare
– Engleza – incepator/mediu
– Word, Excel, program de contabilitate-ContabSQL –constituie avantaj
– Permis auto – da, dar nu obligatoriu
– Minim 5 ani in departament financiar-contabil sau in cabinet/firma de contabilitate-constituie avantaj
– Persoana serioasa, constiincioasa, responsabila, adaptabila, abila, maleabila, spirit de echipa, interesata, dornica de a invata si de a se perfectiona permanent, descurcareata, sociabila

Beneficii Oferite

– Transport (abonament ratb/metrou).

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.