Expert contabil

RESPONSABILITATI:

– Tinerea evidentei contabile
– Intocmirea si verificarea de situatii financiare
– Acordarea de asistenta privind organizarea si tinerea contabilitatii
– Efectuarea de analize economico-financiare
– Efectuarea de expertize contabile
– Intocmire / semnare balante si bilanturi
– Intocmire si depunere declaratii
– Evidenta plati si rapoarte plati saptamanale.
–Elaborarea diverselor raportari internationale cerute de grup

CERINTE:

 Experienta pe un post similar ca expert contabil (experienta in productie/agricultura reprezinta un real avantaj)
 Cunoasterea soft-ului WINMENTOR prezinta un avantaj
 Cunostinte limba engleze
 Studii superioare de specialitate (economice, financiar-contabile)
 Certificare/autorizare expert contabil
 Cunostințe solide ale legislației si procedurilor financiar- contabile.

Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media