Front Desk Officer – Corbeanca

Cerințe

  • Experiență minimă de 1 an în recepție/secretariat (experiența în clinică sau cabinet medical constituie un avantaj);
  • Studii medii finalizate;
  • Atenție distributivă, corectitudine, abilități de comunicare și lucru în echipă.

Descrierea jobului:

  • Întâmpinarea pacienților și înregistrarea acestora în sistem;
  • Indrumarea pacienților către cabinetele medicale;
  • Furnizarea de informații referitoare la serviciile medicale oferite de clinică, rezultatele analizelor și investigațiile efectuate de pacienți;
  • Efectuarea programărilor pentru consultații/investigații;
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale și eliberarea documentelor aferente;
  • Completarea corectă a registrului de încasări zilnice, la sfârșitul zilei de lucru;
  • Oferirea de informații pacienților privind pregătirea necesară pentru efectuarea diferitelor investigații medicale;
  • Eliberarea documentelor medicale ale pacienților.

Program de Lucru

  • Ture de 8 ore și 12 ore, se lucreaza 1-2 sâmbete pe lună
  • Programul de lucru se stabilește împreună cu ceilalți colegi

Beneficii

  • Tichete de masă în valoare de 20 lei/zi lucrată;
  • Decont transport în limita a 300 lei/lună
  • Posibilitati de avansare profesionala

Ne puteti trimite cv-ul pe adresa de email: recrutare@abchumancapital.ro

Încarcă CV-ul tău sau un alt fișier relevant.
Prin trimiterea acestui formular sunteți de acord cu acceptarea Termenilor și condițiilor, disponibili la adresa https://recrutaresiselectie.ro/termeni-si-conditii-de-utilizare/ si cu politica de confidentialitate si protectie a datelor, disponibila la adresa: https://recrutaresiselectie.ro/politica-de-confidentialitate/

Distribuie în social media