Functionar economic

Responsabilitati

– Opereaza si intretine bazele de date parteneri, articole, documente de garantie, contracte parteneri
– Opereaza documente contabile si fiscale de gestiune ( facturi, nir-uri,chitante, bonuri fiscale, efecte bancare, bonuri de consum, bonuri de intrare, avize de transfer etc..)
– Editeaza rapoarte necesare activitatii comerciale si transmitere catre agentii de vanzari si manager
– Verifica documente
– Arhiveaza documente print/electronice
– Opereaza si gestioneaza incasari, plati, deconturi
– Urmareste livrarile prin curier
– Participa la activitatea de inventariere a patrimoniului
– Corespondeza cu colaboratorii / salariatii firmei prin email, fax, telefon
– Acorda suport echipei de vanzari si contribuie alaturi de oamenii de vanzari la ofertare

Cerinte

– Abilitati de comunicare excelente
– Cunostinte foarte bune de contabilitate primara
– Limba engleza scris/vorbit – bine
– Suita MS Office – foarte bine
– Experienta min 3 ani operare contabilitate de gestiune
– Experienta min 2 an in activitati departament comercial

Beneficii Oferite

– Bonuri de masa,
– Traning utilizare aplicatie ERP
– Team Building
– Decontare Transport RATB, Metrou Decontat

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: iuliana.apopei@abchumancapital.ro

Distribuie în social media