Ofițer Call-Center – Recuperare Creante

Candidatul ideal

-Persoana cu atitudine pozitiva, punctuala, ordonata, dinamica;
– Detine abilitati de comunicare si orientata spre succes;
– Capacitatea de concentrare si distributivitate;
– Gestioneaza corect situatiile dificile si de prioritizeaza corect activitatile zilnice;
– Perseverenta si dorinta de a avansa in cariera
​- Orientata către rezultate și abilitate de lucru sub presiune;
– Consideram avantaj: experiența în recuperare creante.

Responsabilitati

– Recuperare creante

– Gestionarea apelurilor cu clienții
– Colectarea debitelor restante (persoane fizice)
– Gestionarea apelurilor cu debitorii, negocierea termenilor și condițiilor de plată
– Primirea, înregistrarea și gestionarea solicitărilor și a plângerilor din partea debitorilor
– Raportarea constantă către superiorul direct și management
– Implicare și determinare în atingerea target-ului

Program
L-V 8 ore + 1 ora pauza in intervalul 09:00 – 18:00
Sambata – 09:00-18:00 (optional)

Beneficii:
Programul de lucru este flexibil
Locația este accesibilă, în centrul orașului
Compania oferă training-uri de specialitate
Alături de un salariu atractiv se ofera și bonusuri în funcție de rezultatele obținute
Condiții profesionale de lucru
Atmosferă competitivă în cadrul unei echipe tinere

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media