Operator telesales

Cerinte

– Abilitati de comunicare foarte bune;
– Abilităţi de vânzare şi negociere;
– Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienţi;
– Cunostinte de baza de operare PC-pachetul MS Office;

Considerăm avantaje:

-Experienţa în sfera vânzărilor şi relaţiilor cu clienţii este considerată un avantaj;
-Experienta in domeniul telesales/ recuperare creante/call-center/financiar-bancar;​
-Motivare și flexibilitate
-Abilități excelente de comunicare și determinare
-Orientare către rezultate și abilitate de lucru sub presiune

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale în cadrul echipei:
 gestionarea apelurilor cu clienții companiei în cadrul activității de tip call center (inbound/outbound)
 furnizarea răspunsurilor la solicitările clienților
 asigurarea unui nivel înalt de calitate al serviciilor de reprezentare, conform cu standardele stabilite de către companie
 raportarea constantă către superiorul direct și management
 implicare și determinare în atingerea target-ului
 alte responsabilități necesare în desfășurarea activității

Beneficii

 programul de lucru este flexibil, iar locația este accesibilă, în centrul orașului
 pentru a susține dezvoltarea profesională și personală iti oferim training-uri care te ajută sa îți îndeplinești responsabilitățile încredințate
 susținem promovarea colegilor noștri și venim în întâmpinarea dorinței tale de dezvoltare a carierei
 alături de un salariu atractiv îți oferim și bonusuri în funcție de rezultatele obținute
 condiții profesionale de lucru
 atmosferă competitivă în cadrul unei echipe tinere

Puteti trimite CV-urile pe adresa: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media