OPERATOR TELESALES

CERINTE ca Operator Telesales – produse farmaceutice:

⇥Experienta relevanta in vanzarile de produse farmaceutice
⇥Excelente abilitati de comunicare si negociere, atitudine proactiva, implicare, spirit de Echipa
⇥Abilitati operare PC (Word, Excel)
⇥Studiile farmaceutice reprezinta avantaj.

RESPONSABILITATI:

⇥Promoveaza serviciile companiei in relatiile cu clientii;
⇥Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona alocata;
⇥Monitorizeaza evolutia campaniilor, contractelor si altor evenimente cu caracter special desfasurate in cadrul departamentului;
⇥Fixeaza intalniri reprezentantilor de vanzari;
⇥Contacteaza clientii in vederea participarii la diferite evenimente organizate de catre firma;
⇥Promoveaza si vinde telefonic produsele catre clientii din baza de date, anuntand ofertele speciale catre clienti;
⇥Factureaza produsele catre clienti;
⇥Urmareste evolutia soldurilor /client si stabileste programarea platilor de la acestia.

Ai experienta in vanzari de produse farmaceutice, ca Operator Telesales? Asteptam CV-ul tau!

Author: Corina Diaconu