Optometrist

Optometrist

Responsabilitati

  • Examinarea pacienţilor cu acuitate vizuală deficitară, prescrierea retetei de ochelari si a lentilelor de contact, acordarea consultaţiilor cu privire la utilizarea acestora
  • Instruirea clientilor in utilizarea tehnicilor de corectie cu lentile aeriene si de contact
  • Organizare la locul de munca
  • Promovarea imaginii unitatii
  • Planificarea activitati
  • Vanzarea serviciilor si produselor catre client
  • Vanzarea produselor si serviciilor in magazinul de optica si oferirea de consultanta de specialitate clientilor in vederea alegerii produsului optic adecvat
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora
  • Intocmirea facturilor

Cerinte:

  • Persoana dinamica, organizata, responsabila
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Experienta si studii in domeniul opticii medicale
  • Cunostinte in domeniile optometrie/optica oftalmica

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu

• Pachet salarial deosebit de atractiv

Posibilitati de promovare

Ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail cv@abchumancapital.ro

Distribuie în social media