Regional Sales Manager – Materiale constructii – Zona de SUD

Responsabilitati

– promovarea si vanzarea produselor companiei in zona desemnata SUD – CS, MH, DJ, OT, GJ, VL, AG
Candidatul poate locui in oricare dintre judetele mai sus mentionate
– dezvoltarea retelei de distributie
– negocierea si supervizarea derularii contractelor
– mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
– vizite periodice la clienti si intocmeste rapoarte cu privire la activitatea lor
– informarea clientilor cu promptitudine si profesionalism despre caracteristicile si beneficiile produselor ofertate
– realizarea targetelor de Vanzari
– raportarea saptamanala/lunara despre indeplinirea obiectivelor
– informare permanenta despre servicii/produse/preturi oferite de concurenta
– participarea la intalnirile periodice de vanzari la sediul companiei
– participarea la evenimentele si actiunile de promovare ale produselor si serviciilor companiei

Cerinte

*minim 3 ani experienta in vanzari
*absolvent studii superioare
*abilitati de negociere si comunicare
*dinamism
*permis auto cat.B
*disponibilitate deplasari
*cunoasterea limbii engleze – reprezinta avantaj

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.