Reprezentant tehnic de vanzari B2B – EST + SUD EST

Reprezentant tehnic de vanzari B2B  – EST + SUD EST

ACTIVITATEA DESFASURATA:

Comercializare elemente de asamblare – suruburi, piulite, saibe, tije filetate  in zona alocata.

ZONA

Zona de EST + SUD EST a Romaniei

Locul de munca poate fi in Brasov, Bucuresti, Buzau, Galati, Ploiesti, alte localitati din zona de EST + SUD EST

Candidatul Ideal

– Experienta in domeniul vanzarii organelor de asamblare;

– Capacitate de organizare si disponibilitate pentru deplasari in tara, in interes de serviciu;

– Abilitati de comunicare si de prezentare a produselor si a unor solutii tehnice de complexitate medie;

– Orientat spre client si nevoile acestuia;

– Responsabil, dinamic, proactiv si cu spirit de echipa;

– Cunostinte operare PC si utilizare Microsoft Office;

– Posesor permis de conducere categoria B.

– Absolvent de studii superioare tehnice reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

– Promovarea consecventă a produselor din portofoliu in zona de E si SE a Romaniei;

– Identificarea si oferirea solutiilor optime din punct de vedere tehnic si economic clientilor;

– Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;

– Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii existenti;

– Realizarea obiectivelor conform planului strategic de dezvoltare;

– Urmarirea permanenta a recuperarii creantelor;

– Intocmirea rapoartelor de vanzari si participarea la analiza rezultatelor;

– Respectarea politicii comerciale si a procedurilor companiei;

BENEFICII:

– Oportunitatea dezvoltarii profesionale folosind experienta acumulata si impartasita de grup;

– Contract de munca pe durata nedeterminata;

– Pachet salarial atractiv;

– Bonuri de masa;

– Abonament medical la o retea de clinici private cu acoperire nationala;

– Autoturism full time;

– Laptop;

–  Telefon mobil.

Descrierea companiei

Unul dintre cei mai mari producatori de organe de asamblare din lume (suruburi, piulite, saibe, tije filetate, produse speciale), cu prezenta pe mai multe continente.

Gama largă de produse din catalog se combină cu oportunitatea clientilor de a beneficia de servicii personalizate de proiectare a unor soluții specifice, cu ajutorul unei echipe valoroase de profesioniști.

Ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail recrutare2@abchumancapital.ro

Jobul potrivit e la un click distanta.
Distribuie în social media