Reprezentant vanzari TT – Food

Descriere post:

-Dezvoltarea vanzarilor prin cresterea portofoliului de clienti si mentinerea portofoliului de clienti actuali  pentru activitatea de distributie traditionala in Bucuresti
-Implementarea activitatii de vanzare produse Horeca pe zona alocata

-Realizarea planului de vânzări si incasari pe activitate

-Incadrarea in bugetele de cheltuieli alocate

-Promovarea produselor din portofoliu

Cerinte

-Studii superioare

-Experienta de minim 1 an in vanzari in domeniul FMCG

-Buna cunoastere a pietei specifice – distributie traditionala

-Cunostinte solide pe partea de ofertare, comenzi, incasari si termene plata

-Aptitudini de relationare si negociere

-Orientare catre client si rezultate;

-Cunostinte operare PC (MS Office)

-Permis de conducere categoria B;

Oferta:

-Salariu fix si comision, instrumente de lucru.

-Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu profesionist si dinamic

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro