Reprezentant vanzari piese de schimb utilaje agricole – Craiova

  • Full Time
  • Craiova

Reprezentant vanzari piese de schimb utilaje agricole –  Craiova

Responsabilitati:

– Promovează, prezintă și vinde piese de schimb pentru mașini și echipamente agricole vândute, în conformitate cu standardele și politicile comerciale.

– Stabileste intalniri cu clientii si mentine contact permanent cu clientii din zona de care raspunde

– Oferă consultanță de afaceri clienților cu privire la achiziționarea pieselor de schimb vândute

– Colaborează strâns cu departamentele companiei pentru a finaliza vânzările

– Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor (demonstratii, expozitii, targuri).

Cerințe:

– Se preferă o diplomă universitară tehnică relevantă

– Experienta in identificarea pieselor de schimb

– Cunostinte avansate tehnice (identificarea pieselor de schimb)

– Orientare catre client, abilitati puternice de negociere si comunicare

– Abilitati avansate in anticiparea nevoilor clientilor

– Cunostinte IT (ERP, pachet MS Office, etc)

– Cunostinte bune de limba engleza

Noi oferim:

– Mediu de dezvoltare personala si profesionala

– Pachet de angajare motivant și competitiv

– Comisioane de vânzări

– Tichete de masă

– Bonus de recomandare

– Asigurare medicala

– 21 de zile de concediu

– Mașină de firmă

Va rugam trimiteti cv-ul catre adresa de email: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media