Reprezentant Vanzari

CANDIDATUL IDEAL pentru Reprezentant Vanzari (home office) in Bucuresti, Ilfov sau Ploiesti – domeniu tehnic

⇥Studii superioare tehnice,sau aptitudini tehnice minime pentru intelegerea si promovarea produselor din portofoliul companiei
⇥Domiciliul in Bucuresti, Ploiesti, Ilfov.
⇥Zona principala de lucru: Bucuresti, Ilfov si Constanta,deplasari mai rare in restul judetelor din Muntenia
⇥Abilitati de comunicare, planificare ,prioritizare , organizat
⇥Disponibilitate deplasari
⇥Avantaj : experienta in vanzarea materialelor pentru instalatii infrastructura/constructii, experienta in vanzari consultative.

RESPONSABILITATI:
⇥Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
⇥Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti existenti
⇥Stabilirea si mentinerea de relatii profesionale cu clientii companiei
⇥Efectuarea pasilor vanzarii conform politicilor companiei
⇥Realizarea obiectivelor lunare/trimestriale

Ai experienta ca Reprezentant Vanzari? Asteptam CV-ul tau pe adresa cv[@]abchumancapital.ro