Secretariat si contabiliate primara

Responsabilitati

– inregistrare facturi primite in programul de contabilitate – Ciel Gestiune Comerciala si generarea NIR-urilor
– organizare documente contabile si transmiterea acestora catre expertul contabil
– pastrarea si organizarea documentelor ce tin de activitatea zilnica a societatii: facturi furnizori, facturi utilitati, evidenta plati etc
– inregistrare incasari
– inregistrare plati

Cerinte

– studii medii
– abilitatea de a lucra sistematic, precizie, memorie vizuala, îndemânare de lucru cu cifrele si abilitatea de a comunica constructiv cu personalul din alte departamente asociate
– capacitate de organizare a documentelor
– cunostinte utilizare calculator : Office, Ciel sau alte programe de gestiune
Programul de lucru este de Luni pana Vineri de la 9-17
Biroul se afla in zona de Nord a Bucuresti-ului

Puteti trimite CV-urile pe adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro