Sef de Santier

Candidatul ideal

· Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii – Diploma de inginer constructor si cel putin 5 ani deexperienta pe santier ca Site Manager.
· Aptitudini de conducere si coordonare a activitatilor complexe
· Abilitati de comunicare scrisa si verbal;
· Abilitatea de a dezvolta relatii bune cu clientii / reprezentantii clientilor;
· Organizat, punctual si responsabil
· Cunostinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), AutoCAD; Cunostinte de MS Project;
· Cunostinte solide cu privire la managementul calitatii in constructii
· Cunoasterea limbii engleze (avantaj)
· Permis de conducere –categoria B

Principalele responsabilitati:

· Supravegherea si coordonarea angajatilor si subcontractorilor;
· Colaborarea directa cu Managerul de Proiect, departamentele de QHSE, tehnic si comercial;
· Planifica, organizeaza si monitorizeaza intreaga activitate la nivel de santier si raspunde de rezultate,
de calitatea acestora si de incadrarea in termenele de executie stabilite;
· Raporteaza catre Project Manager indicatorii de realizare ai productiei si propune planuri de imbunatatire pentru eficientizarea activitatilor;
· Raspunde in fata autoritatilor de respectarea legislatiei in vigoare in incinta santierului;
· Verifica si vizeaza rapoartele sefilor de punct de lucru.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: corina.diaconu@abchumancapital.ro