SEF PROIECT STATII ELECTRICE

CANDIDATUL IDEAL pentru SEF PROIECT STATII ELECTRICE:

– Inginer absolvent al unei facultati relevante pentru domeniul statiilor electrice
– Experienta de minimum sapte ani, din care trei ani in domeniul proiectarii de statii electrice cu tensiunea superioara egala sau mai mare de 110 kV.
– Cunostinte solide in domeniul circuitelor primare si / sau secundare
– Buna cunoastere a reglementarilor tehnice si legislative in domeniul statiilor electrice,
– Calificarea suplimentara in domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj
– Aptitudini organizatorice, abilitati pentru lucrul in echipa, comunicare
– Buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea altor limbi straine poate reprezenta un avantaj
– Abilitati de utilizare MS Office, precum si cunoasterea unor programe de calcul specializate, in domeniu
– Referinte privind participarea la proiecte complexe pentru statii electrice

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-⇥Activitate de proiectare, conducere si elaborare de proiecte in domeniul statiilor electrice, adresate marilor producatori, precum si consumatorilor de energie si autoritatilor locale
– Raportare lunara asupra activitatii.
– Coordonare proiectanti de specialitate si subproiectanti
-⇥Relatii cu beneficiarii, constructorii, furnizorii de echipamente.

Ai experienta in domeniul proiectarii de statii electrice? Asteptam CV-ul tau pentru Sef Proiect Statii Electrice pe adresa cv[@]abchumancapital.ro

Distribuie în social media