Specialist logistica si executie contracte – limba bulgara

Specialist logistica si executie contracte – limba bulgara (companie multinationala)

Responsabilitati

• Urmareste derularea comerciala a contractelor de achizitie / vanzare ale companiei
• Verifica facturile de prestari la terti (in baza informatiilor primite de la departamentele interne)
• Urmareste comercial stocurile si propunerile la plata pentru facturi
• Gestionarea costurilor de logistica si analiza comparativa a variatiilor cheltuielilor de logistica
• Elaborarea de rapoarte privind productia, stocurile, livrarile.

Cerinte

• Experienta pe un post similar: executie contracte, logistica
• Limba bulgara – cerinta obligatorie (va urmari executia contractelor si la filiala din Bulgaria a companiei)
• Cunostinte ale prevederilor contractuale dar si cunostinte de natura economico-financiara (facturare, curs valutar, diverse rapoarte).

Va rugam trimiteti CV-urile Dvs la urmatoarea adresa: corina.diaconu@abchumancapital.ro

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.