Specialist Marketing

  • Bucuresti
  • Aceasta pozitie a fost ocupata.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate (marketing & comunicare) sau cursuri in domeniul marketing/ comunicare
  • Capacitatea de a scrie texte persuasive și ușor de înțeles de către public
  • Cunoștințe solide despre Content Marketing, Social Media, Video Marketing, Blogging;
  • Abilități de comunicare si atitudine focalizata pe îndeplinirea obiectivelor și respectarea termenelor proiectelor
  • Cunoștințele medii dе Photoshop/ Corel (nice to have);

Descrierea jobului:

  • Creare de continut nou pentru site si platforme de social media: text, imagini sau video.
  • Gestionarea operațiunilor de marketing si a conturilor de social media
  • Realizarea conceptului materialelor de marketing: flyere, broșuri, bannere, cataloage, postere
  • Identificarea de  oportunitati de promovare si trenduri in domeniul de activitate
  • Gestionarea și implementarea diverselor campanii de promovare direct sau prin intermediul furnizorilor externi
  • Colaborarea cu parteneri externi pentru a realiza cu succes planurile de marketing
  • Urmarirea eficientei reclamelor online plătite si propuneri pentru optimizare
  • Monitorizarea si analiza permanenta a  piaței și a concurenței
  • Crearеa planului de promovare pe social media impreuna cu managerul cu scopul de a crește brand awareness în rândul publicului țintă

Se ofera:

  • Tichete de masa
  • Tichete de vacanta
  • Bonus de performanta
  • Decontare transport

Daca sunteti interesati de pozitia de Specialist Marketing, va rugam sa trimiteti cv-ul pe adresa: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media