Specialist Marketing si Achizitii – Chiajna

  • Full Time
  • Ilfov

Departamentul de marketing al clientului nostru este in cautarea unui nou coleg care sa isi doreasca o cariera intr-un mediu dinamic, profesional, cu posibilitatea reala de dezvoltare.

Candidatul ideal se descrie prin:

  • Abilitati de organizare, planificare, prioritizare a sarcinilor.
  • Abilitati de comunicare, flexibilitate, inter-relationare si lucru in echipa
  • Orientare catre realizarea obiectivelor
  • Atitudine proactiva
  • Capacitatea de a urmari si respecta termenele limita
  • Abilitatea de a rezolva sarcini multiple
  • Cunostinte de utilizare a platformei SEAP
  • Cunoasterea limbii engleza – nivel mediu-avansat
  • Bune abilitati de utilizare MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • Cunoasterea platformelor de management al continutului (CMS: Prestashop/Wordpress)
  • Cunoasterea limbajului HTML, a programului Adobe Dreamweaver.
  • Cunoasterea domeniului masinilor-unelte reprezinta un avantaj.
  • Cunoasterea programelor de editare foto-video (Photoshop, CorelDraw, Indesign) reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Sarcini si atribuții:

  1. Achizitii SEAP, AFIR, MFE, Achizitii Directe:
  • Identificarea licitatiilor ce corespund intereselor companiei, consultand site-urile specializate.
  • Studierea documentatiilor de atribuire (analizeaza si clarifica conditiile de participare la procedurile de achizitie).
  • Intocmirea documentelor de calificare necesare participarii la procedura, in conformitate cu cerintele din cadrul documentatiei de atribuire.
  • Elaborarea solicitarilor de clarificare.
  • Intocmirea ofertelor in conformitate cu cerintele din cadrul documentatiei de atribuire.
  • Elaborarea de oferte comerciale pentru potentiali clienti/parteneri.
  • Elaborarea si intocmirea contestatiilor, daca este cazul.
  • Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente, inclusiv elaborarea de raspunsuri la solicitarile acestora.
  • Organizarea si arhivarea documentelor aferente activitatii desfasurate.
  1. Editare continut website:
  • Documentarea si structurarea informatiilor despre produse.
  • Traducerea informatiilor in limba romana, daca este cazul.
  • Introducerea informațiilor despre produse pe website.
  • Verificarea in permanenta a informatiilor prezentate pe site si actualizarea acestora la nevoie.
  • Derularea altor activitatii conform politicii companiei, daca este cazul.

Beneficii:

  • Posibilitate de dezvoltare profesionala
  • Mediu de lucru profesionist
  • Activitatea se desfasoara de la birou, zona Chiajna

Vei avea ocazia sa lucrezi impreuna intr-o echipa stransa, prietenoasa, care iti va fi alaturi in permanenta.

Va rugam sa trimiteti cv-ul pe e-mail: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media