Responsabilitati

Procesarea statelor de plata ( salarii; indemnizatii de concediu de odihna, indemnizatii medicale si taxele aferente)
Procesarea documentelor aferente fluxurilor de numerar si tichetelor de masa
Procesarea documentelor aferente raportarilor la institutiile statului
Eliberarea de documente in relatia cu angajatii (adeverinte, etc )
Urmarirea efectuarii la timp a controalelor medicale la angajare si periodice
Introducerea datelor noilor angajati in sistem
Arhivarea si administrarea documentelor departamentului resurse umane
Inregistrarea, completarea si transmiterea datelor in REVISAL si generarea on-line a acestuia catre ITM.

Cerinte

Experienta pe un post similar – 2-3 ani
Cunostinte de legislatia muncii; de matematica; de tehnologie; de informatica
Cunostinte de operare in programe de salarizare.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: corina.diaconu@abchumancapital.ro