Tehnician automatist-utilaje de foraj

  • Bucuresti
  • Aceasta pozitie a fost ocupata.

Principalele cerinte:

  • Cunostinte in domeniul exploatarii automatelor programabile
  • Conostinte in lucrul cu senzori electrici de diferite tipuri (simpli on/off, analogici de presiune, sarcina, temperature, cablaje)
  • Cunostinte de baza hidraulica
  • Carnet conducere
  • Disponibilitate deplasari in santiere
  • Disponibilitate lucru peste programul

Responsabilitati

  • Realizeaza intretinerea si repararea utilajelor in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru
  • Indeplineste actiunile corective si preventive conform graficelor stabilite
  • Diagnosticare probleme aparute si rezolvarea defectelor
  • Participa la imbunatatirea accesoriilor tehnice ale utilajelor si echipamentului, potrivit cerintelor
  • Propune si executa lucrari de imbunatatire a echipamentelor

Se ofera:

  • Masina de serviciu
  • Bonusuri
  • Cazare (in cazul candidatilor care nu locuiesc in Bucuresti)
  • Decontare transport
  • Diurna
  • Contract pe perioada nedeterminata

Va rugam trimiteti  CV-ul pe adresa de e-mail: recrutare@abchumancapital.ro

Distribuie în social media