Tehnician/ Inginer electro-mecanic sau mecanic

Responsabilitati

Responsabilitati:
-citire/ interpretare scheme/ desene de ansamblu/ executie
-Experienta anterioara, in companii cu specific industrial (indiferent de zona de activitate: productie, mentenanta)
-cunostinte despre echipamentele de natura mecanica (angrenaje, sisteme de transport – benzi, snecuri), pompe de apa (centrifugale, multi-etajate, cu surub), asamblare moto-reductoare, pneumatica
-Aplicatii de sudare, in inox aplicatii de tip operatii prin aschiere (strunjire, polizare)

Cerinte

-Studii/ calificare de specialitate – electro-mecanica (cel mai indicat) sau mecanica
-Cunostinte teoretice si practice privind reparatia masinilor, a utilajelor pneumatice si hidraulice;
-Completeaza raport de schimb, detaliat
– Bune abilitati de comunicare (inter/ intra-departamentala)
– Disponibilitate de a lucra in schimburi (6 zi/ 3libere/ 6 noapte/ 3 libere)
– Persoana determinata, cu initiativa, capabila de a lucra in echipa si a solicita/ transmite feedback.
– Disponibilitate de a veni la serviciu in situatii de urgenta, la solicitarea superiorului ierarhic

Beneficii Oferite

-bonuri de masa
-masa si echipament asigurat
-transport cu microbuz de la metrou

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: iuliana.apopei@abchumancapital.ro

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.