Tehnician service IT

CANDIDATUL IDEAL:

– Studii superioare intr-un domeniu tehnic (constituie un avantaj);
– Inclinatie tehnica;
– Cunostinte de configurare echipamente de retea, instalare software. Notiuni despre Active Directory, LDAP, porturi, firewall (constituie un avantaj);
– Experienta profesionala de minim 2 ani in domeniu pe un post similar (instalare, configurare echipamente de birou);
– Cunostinte operare PC (Windows, MS Office);
– Limba engleza vorbit/scris nivel mediu;
– Permis auto categoria B;
– Persoana organizata, cu abilitati de comunicare, spirit de echipa, dinamic si orientat catre client.

RESPONSABILITATI:

– Efectueaza instalari si configurari pentru echipamente de birou (imprimante multifunctionale si copiatoare) si integrarea acestora in programe de monitorizare, la sediul firmei si la cel al beneficiarilor;
– Pastreaza contactul cu clientul;
– Factureaza serviciile prestate clientului;
– Gestioneaza documentele specifice departamentului.

BENIFICII:

– Salariu competitiv;
– Bonus financiar oferit in functie de performante si implicare;
– Cursuri tehnice;
– Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie specializata in furnizarea produselor si
serviciilor IT
– Masina de serviciu + Telefon mobil

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email: corina.diaconu@abchumancapital.ro

Distribuie în social media